Business Acumen (Verslo supratimas / verslo pojūtis / sumanumas versle) – tai intuityvus, giluminis ir praktiškai pritaikomas supratimas kaip įmonė veikia ir kaip uždirba pinigus.

Sumanumas versle (apibūdinamas kaip kompetencija) pasireiškia greitesniu ir efektyvesniu verslo sprendimų priėmimu, greitesniu ir tikslesniu rizikų įvertinimu, įvarių verslo situacijų sprendimu.

Verslo sumanumas – išdava funkcinio sumanumo, t.y. intuityvaus supratimo atskirose funkcinėse verslo srityse: Sumanumas finansuose (ang. finance acumen), sumanumas rinkodaroje (ang. marketing acumen), sumanumas strategijoje (ang. Strategy acumen) ir kt.

Verslo supratimas – būtina sąlyga šeimyninkiškumui, kuris yra kritinis efektyviam strategijos įgyvendinimui. Jeigu jo trūksta, įmonės strategijos įgyvendinimas tampa sudėtingesnis.

CESIM naudojant verslo simuliacijas didina mokymų dalyvių supratimą apie įvairias funkcines verslo sritis (gamybą, logistiką, marketingą, finasus, ir kt.) Pažangios metodikos dėka tai tampa rezultatyviau už įprastus seminarus, įgaunama patirtis be realių finansinių nuostolių.