Kas Yra CESIM

Patyriminiai mokymai, verslo simuliacijos

Cesim, įsteigta Suomijoje 1996 metais, veikia per ofisų ir partnerių tinklą JAV, Rusijoje, Kinijoje, Brazilijoje, Italijoje, Ispanijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje ir Baltijos šalyse.

UAB „Cesim“ yra konsultavimo ir mokymo bendrovė, sėkmingai dirbanti Baltijos šalių, Skandinavijos, Rusijos ir NVS rinkose nuo 1999 m. Mūsų specializacija – ekonominių žinių ir verslo valdymo įgūdžių perteikimas. Esame sukaupę didžiulę patirtį kaip suprantamai, paprastai ir praktiškai perteikti net sudėtingiausias verslo valdymo temas ir įmonėje vykstančius pokyčius.

Kodėl mes?

PATYRIMINIAI MOKYMAI

„Mokymosi darant“, kuriame mokomasi sprendžiant su realiu gyvenimu susijusius uždavinius, efektyvumą paaiškina tai, jog suaugusieji mokosi iš savo patirties. Kiekviena nauja informacija lyginama su esama patirtimi ir tik kuomet ji čia pat yra išbandoma praktiškai, yra formuojama nauja patirtis.  

TARPTAUTINĖ PATIRTIS

Kiekvienais metais CESIM programuose 6 pasaulio kontinentuose sudalyvauja daugiau nei 10000 dalyvių. CESIM klientai – savo sričių lyderės.

70/20/10

Taikomas 70/20/10 mokymų ir tobulėjimo principas, kuris įgalina 70% laiko skirti gyvenimiškų situacijų išbandymui, 20% stebėjimui ir komandiniam darbui ir tik 10% skiriant teorinių aspektų gilinimui.

Keli įdomūs faktai

apie CESIM globalų tinklą

300000 Apmokytų dalyvių
50 Šalių pravesti mokymai
6 Dirbame kontinentuose
20 Skirtingų kalbų

Komandos nariai

Eitautas Bartuškevičius

Eitautas Bartuškevičius

Komandos variklis ir jos darnaus darbo garantas. Turi ilgametę konsultacinio darbo patirtį, yra dirbęs OECD konsultantu, o nuo 2003 metų vadovauja Cesim veiklai Lietuvoje. Gilinasi į įmonių strateginį valdymą, projektų valdymą, lyderystę. Veda mokymus aukščiausio ir vidutinio lygmens vadovams, vykdo projektus, susijusius su įmonės strategijos formavimu ir komunikavimu organizacijose.

Eitauto įsitikinimu, kompanijose, orientuotose į ilgalaikius rezultatus, įvairių grandžių vadovai privalo aiškiai suprasti, kaip organizacija siekia savo strateginių tikslų, suvokti savo veiksmų poveikį ilgalaikiam veiklos pelningumui.

Oleg Abramenko

Oleg Abramenko

Konsultantas, turintis 16 metų tarptautinių pardavimų ir pardavimų Lietuvoje patirtį, vadovavo pardavimų vadybininkų ir projektų vadovų komandoms. 6 metus veda pardavimų ir derybų mokymus Lietuvoje ir Rusijoje. Dirbo logistikoje (jūriniai ir oro pervežimai), su prekybos centrais ir jų nuomininkais (parduotuvių tinklai, vaistinės, bankai), aviacijoje (pardavimai ir vadovavimas pardavimams Rusijoje, NVS šalyse, Europoje, Azijos regione).

Globalioje korporacijoje įgyta vadovavimo patirtis leidžia Olegui gerai suprasti klientų poreikius “iš vidaus”, kitaip sakant “iš kitos barikadų pusės”.

Olegas yra tokių konferencijų kaip “Pardavimų formulė” (organizuojama “Confinn”, 1700+ dalyvių) ir “Pardavimo profesionalų diena” (organizuojama „Verslo Žinios“, 500+ dalyvių) pranešėjas.

Oleg Abramenko

Saulius Šimkonis

Saulius Šimkonis

Konsultantas, projektų bei rizikos valdymo specialistas. Sertifikuotas Project Management Professional (PMP), Prince2, ramybės ir susitelkimo įsikūnijimas.

Patirtis darbuojantis žinomose Lietuvos ir tarptautinės įmonėse padėjo Sauliui susiformuoti unikalų žinių bei praktinių patyrimų bagažą. Šią patirtį itin vertina klientai, norintys pagerinti projektų valdymo procesus ir siekiantys darbuotojų tobulėjimo šioje srityje.

Oleg Smertin

Oleg Smertin

Įmonių veiklos valdymo ir vystymo konsultantas, turintis 20 metų tarptautinę vadovavimo patirtį telekomunikacijų, IT įmonėse ir bankuose. Sukauptų žinių ir darbo patirties pagalba sugeba sudėtingus ir painius dalykus išaiškinti suprantamai, išgryninant esmę. Moderuoja strategijų rengimą, konsultuoja projektų, procesų valdymo (LEAN ir ITIL), kokybės (ISO) ir rizikų valdymo klausimais. Yra sertifikuotas projektų vadovas (PMP) ir EFQM vertintojas.

Oleg Smertin

Turite klausimų? Susisiekite.