TURNYRAS

Įmonių verslo turnyrai skirti kompanijoms, kurioms svarbu plėsti darbuotojų, klientų, partnerių supratimą apie verslą ir kūrybiškumą. Komandas stiprinti galima įvairiomis fizinėmis ar psichologinėmis užduotimis (kaip  pvz. kopimas į kalnus, ar kokios kitos išgyvenimo situacijos), o galima sukurti terpę įvairių verslo situacijų sprendimui. Būtent tai ir darome mes, įmonės verslo turnyras – būdas patirti ir varžytis valdant verslą konkurencinėje aplinkoje. Turnyro pagrindas – rinkos modeliavimo metodika (simuliacija), kuri dalyviams suteikia galimybę konkuruoti valdant įmones virtualioje aplinkoje. Komandos siekia sukurti kuo didesnę savo valdomų bendrovių vertę ir rungiasi dėl profesionaliausios komandos titulo.

Daugiau apie turnyrus

DALYVAVIMAS TURNYRE

Dalyvavimo turnyre naudą atspindi šūkis – aukščiausios kokybės laikas Jums ir Jūsų komandai. Turnyre dalyviai tampa naujos, virtualios įmonės vadovais. Aukščiausio lygio sprendimai ir rizikingi eksperimentai – jų rankose. Jie analizuoja rinkos pokyčius ir išbando įvairias strategijas, įgauna naudingų praktinių žinių. Varžosi ir gali nugalėti konkurentus. Tai ir įmonės reprezentacija, ir galimybė laimėti, ir įdomus bendravimas bei azartas. Turnyrą atsiminsite kaip puikiai praleistą laiką, užmegztas naujas pažintis su bendradarbiais, klientais ar partneriais bei vertingą patirtį naujoje aplinkoje. Puikūs rezultatai – komandos kompetencijos įrodymas ir patvirtinimas, kad esate patikimi verslo partneriai. Kūrybiškumas bei netradicinių sprendimų ieškojimas – efektyvus būdas skatinti komandos narius bendrauti ir mokytis kitokioje aplinkoje.

TURNYRO FORMATAS NAUDINGAS:

  • Įmonėms, kurios siekia suburti, suvienyti skirtingų filialų, padalinių darbuotojus, ugdyti jų verslo valdymo kompetencijas.
  • Įmonėms kurios siekia skatinti klientų, partnerių lojalumą. Tam jos gali pakviesti savo klientus ir partnerius dalyvauti jiems skirtame Įmonės verslo turnyre, kuriam suteikiame unikalų pavadinimą.
  • Kaip proginių įmonės švenčių/renginių dalis. Turnyrą galime susieti su metinėmis konferencijomis, Kalėdų ar kita švente.